Zderzenie hyundaia z seatem w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia hyundaia i30 z seatem arosa na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z Olbrachta w Rzeszowie.

 

O wypadku, do którego doszło w piątek rano, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że wypadek wydarzył się ok. godz. 7:45.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hyundaiem i30 jechał ulicą Lwowską w kierunku Krasnego. Na skrzyżowaniu z ul. Olbrachta nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Na skrzyżowanie wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z kierującym seatem arosa, który jechał z przeciwnego kierunku i skręcał w lewo w ul. Olbrachta – mówi Adam Szeląg.

W wyniku zderzenia ranni zostali obaj kierowcy: 45-letni mieszkaniec gminy Krasne, który kierował hyundaiem, oraz 36-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował seatem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Obaj byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, które będą pomocne w ustaleniu dokładnych przyczyn wypadku – dodaje Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama