Zdjęcie: Pani Anna / Czytelniczka Rzeszów News
Reklama

Dwie osoby dorosłe i trójka dzieci trafiły do szpitala w wyniku zderzenia trzech samochodów we wtorek rano przy ul. Łukasiewicza w Rzeszowie. Nie ma już utrudnień w ruchu. 

O zdarzeniu, do którego doszło po godz. 8:00, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Cała ul. Łukasiewicza w kierunku al. Sikorskiego zakorkowana”  – napisała do nas pani Anna. „Na miejscu są dwie karetki i dwa zastępy straży pożarnej” – dodawała pani Sylwia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował oplem, jechał ulicą Łukasiewicza. Mężczyzna najechał na tył citroena, który następnie uderzył w mazdę.

– W wyniku zderzenia kierujący i pasażer opla, 2-letnia dziewczynka odnieśli obrażenia. Ranna została także 35-letnia kierująca citroenem i dwójka jadących w samochodzie dzieci. Wszyscy to mieszkańcy Rzeszowa – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Przez kilka godzin ulica Łukasiewicza była zablokowana. Policjanci kierowali samochody na objazd przez ul. Robotniczą. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 11:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: