Fot.. Pani Marzena / Czytelniczka Rzeszów News. Na zdjęciu wypadek w Kraczkowej

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego przy ul. Św. Rocha na osiedlu Słocina w Rzeszowie. W środę rano doszło tam do czołowego zderzenia volkswagena passata z autobusem MPK. W Kraczkowej z kolei nissan wjechał do rowu.

O zdarzeniu ok. 250 m powyżej kapliczki Świętego Rocha poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. „Przyjechała karetka i policja. Prawdopodobnie będą utrudnienia w ruchu, ponieważ cały jeden pas w stronę Chmielnika jest zablokowany przez autobus i samochód” – napisała do nas pani Patrycja.

Ewelina Wrona z podkarpackiej policji mówi, że funkcjonariusze o zdarzeniu zostali poinformowani ok. godz. 8:00.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca volkswagena passata podczas wyprzedzania ciężarowego iveco na łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autobusem MPK – przekazuje nam Ewelina Wrona.

W zdarzeniu lekko ucierpiał pasażer passata. Utrudnienia w ruchu zakończyły się po godz. 10:00. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kilka godzin wcześniej, ok. 5:30, doszło do innego wypadku. W Kraczkowej (pow. łańcucki) na drodze krajowej nr 94 (dawna krajowa „czwórka”) za restauracją „Przystań Smaku” nissan wjechał do rowu. O wypadku poinformowała nas pani Marzena. 

– Prawdopodobnie w nissanie pękła opona. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pasażer nissana został ranny – dodaje Ewelina Wrona. 

Fot.. Pani Marzena / Czytelniczka Rzeszów News. Na zdjęciu wypadek w Kraczkowej
Fot.. Pani Marzena / Czytelniczka Rzeszów News. Na zdjęciu wypadek w Kraczkowej

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama