Zdjęcie: materiały prasowe

Znany polski didżej i producent muzyczny C-Bool wystąpi na 29. Rzeszowskich Juwenaliach.

C-Bool zagra w pierwszy dzień juwenaliów – 10 maja. Poinformowali o tym w piątek wieczorem organizatorzy imprezy. C-Bool od ponad 20 lat podbija scenę klubową hitami: „DJ Is Your Second Name”, „Wonderland”, „Golden Rules” czy „Never Go Away”.

 

C-Bool, właściwie Grzegorz Cebula to DJ i producent muzyczny, urodził się w niewielkim śląskim miasteczku Pyskowice. Tworzy muzykę z pogranicza dance i house, był fanem Queen czy Guns’n’Roses. W 1992 roku po raz pierwszy zetknął się z muzyką techniczną.

Kariera artysty rozpoczęła się w zespole Casteam. Współpraca nie trwała długo, bowiem artysta szybko zaczął tworzyć solowo, pod własnym pseudonimem. Jedne z pierwszych singli C-Boola były piosenki Would You Feel i House Baby. 

Do tej pory artysta wydał jeden album studyjny, 8 Years. C-Bool często współpracuje z Giang Pham, Isabelle, Ricardo Muñoz i Bright Sparks. Jest też autorem remiksów utworów Rumors autorstwa R3haba i Sofii Carson oraz Higher z repertuaru Nice Guys.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

 

29. Rzeszowskie Juwenalia 

C-Bool jest drugim potwierdzonym artystą, który wystąpi na scenie One Stage (jednej z trzech) 29. Rzeszowskich Juwenaliach (10-11 maja) na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Pierwszym był Tribbs, okrzyknięty królem polskiego Spotify

Oprócz sceny One Stage, będą także sceny: główna i hip-hop. Na tej drugiej wystąpią: ReTo, Kizo, O.S.T.R., Gibbs, Paluch, Smolasty, PRO8L3M i Żabson. Na głównej zagrają zespoły: Strachy na LachyLady PankGolec uOrkiestra oraz Daria Zawiałow i Kayah

Na każdej scenie codziennie będą po cztery koncerty. Bilety i karnety do kupienia na stronie: ebilet.pl. Juwenalia organizowane są przez Politechnikę Rzeszowską, WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą i samorządy studenckie obu uczelni. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama