Policjanci poszukują sprawców pobicia w Rzeszowie. Nieznane osoby w piątek wieczorem zaatakowały parę wsiadającą do samochodu. Pobity został 28-letni mężczyzna.

Jak poinformował nas Bartosz Wilk z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło ok. godz. 22:00 na ul. Kotuli.

Wcześniej o zdarzeniu poinformowała TVP Rzeszów, która podała,  że para wsiadająca do samochodu została nagle zaatakowana przez kilkunastu zamaskowanych sprawców, którzy pobili 28-letniego mężczyznę.

Bartosz Wilk twierdzi, że napastników było kilku. – Sprawcy mieli zakryte twarze, przyjechali na miejsce kilkoma samochodami. 28-latek doznał obrażeń i trafił do szpitala – informuje Wilk.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni eksperci, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny zniszczonego przez sprawców samochodu, zbierali wszelkie informacje, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

– Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców – dodaje Bartosz Wilk.

 

Pobity 28-latek przebywa w szpitalu  obrażeniami głowy. – Wśród przyczyn napaści pod uwagę brane są dwie najbardziej prawdopodobne: mogły to być porachunki kibiców lub walka o dziewczynę – podała TVP Rzeszów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama