Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu kierowcy auta, który w minioną niedzielę 18 lutego na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie potrącił 27-letnią kobietę, poruszającą się na wózku inwalidzkim. 

Do wypadku doszło około godz. 19:30 na ulicy Lwowskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych w okolicach hipermarketu Auchan. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że nieznany póki co kierowca samochodu osobowego, jadący lewym pasem ruchu w kierunku Krasnego, nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił 27-letnią mieszkankę powiatu rzeszowskiego, która poruszała się na wózku inwalidzkim.

– W chwili zdarzenia przez przejście na wózkach inwalidzkich przejeżdżały dwie kobiety w wieku 26 i 27 lat. Młodszej udało się przejechać, starsza została potrącona. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – mówi Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Sprawca wypadku nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz próbują go namierzyć rzeszowscy policjanci. O pomoc proszą świadków lub osoby, które mają informacje na temat niedzielnego potrącenia. Informacje można przekazywać do Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej, pokój nr 7. Można też dzwonić na numery: (17) 858 34 51, (17) 858 34 50 lub 997. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama