Reklama

Uwaga, kierowcy! W weekend na ulicach Rzeszowa goszczą biegacze. To oznacza utrudnienia w ruchu. Część ulic jest czasowo całkowicie lub częściowo zamknięta.

W sobotę (3 października) odbył się „Bieg na Piątkę”. Dzisiaj 4 października) zawodnicy wystartowali spod Millenium Hall w Rzeszowskim Maratonie.  na pełnym dystansie 42 km.

Trasa biegu, którą zawodnicy pokonają dwukrotnie, przebiegać będzie od Millenium Hall, Trasą Zamkową, ulicami Kilara, Szopena, Targową, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Jagiellońską, Zygmuntowską, Moniuszki, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, Kościuszki, 3 Maja, al. Lubomirskich, Szopena, pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego, al. Powstańców Warszawy, Hetmańską, Żeglarską, bulwarami nad Wisłokiem, chodnikiem przy Moście Lwowskim.

Po drugiej stronie wzdłuż Wisłoka bulwarami nad Wisłokiem, al. Kopisto, ul. Podwisłocze, Powstańców Warszawy, bulwary nad Wisłokiem (droga wewnętrzna na Żwirownię), ul. Kwiatkowskiego, Podwisłocze i Kopisto do Millenium Hall.

Utrudnienia w ruchu potrwają od 2:00 do 16.30. Al. Kopisto, ul. Podwisłocze i Kwiatkowskiego zamknięte będą od godz. 6:00 do 16:30, pozostałe ulice od 8:00 do 16:30.

Ulice wyszczególnione pogrubionym drukiem zamknięte zostaną w całości, a pozostałe ulice częściowo dla ruchu kołowego.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kierowców wyjeżdżających z osiedla Nowe Miasto policjanci będą przepuszczać na ulicę Podwisłocze w kierunku al. Powstańców Warszawy. Wjazd na osiedle możliwy będzie od strony al. Rejtana. Na ul. Kwiatkowskiego ruch kołowy będzie odbywał się w kierunku od ul. Jana Pawła II do al. Powstańców Warszawy. Dojazd do ul. Kwiatkowskiego od strony centrum miasta możliwy będzie al. Sikorskiego i od strony Tyczyna.

Nad bezpieczeństwem biegaczy oraz innych uczestników ruch czuwać będą policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze apelują do kierujących o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i w miarę możliwości wybieranie tras alternatywnych, a zwłaszcza korzystania z Mostu Lwowskiego, gdzie ruch będzie odbywał się bez zmian.

W niedzielę będą również utrudnienia w ruchu autobusów MPK. Szczegóły poznacie TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama