Zdjęcie: Maciej Rałowski
Reklama

Uciekł ze szpitala, a potem wskoczył do rzeki Wisłok z Mostu Narutowicza w Rzeszowie. 25-letni mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. 

Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut przed godz. 13:00. Dyżurny rzeszowskiej komendy policji został poinformowany, że z Mostu Narutowicza, tzw. mostu tęczowego, skoczył mężczyzna. Na miejsce natychmiast wysłano policyjne patrole.

– Najszybciej przybył patrol policjantów z oddziałów prewencji, którzy pełnili służbę w dyspozycji komendy miejskiej. Funkcjonariusze weszli do wody i wyciągnęli mężczyznę z rzeki – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Wychłodzonemu 25-letniemu mężczyźnie pomocy udzieliła załoga pogotowia ratunkowego i przewiozła go do szpitala. Ze wstępnych relacji świadków wynika, że 25-latek wszedł na środek mostu, przechylił się przez barierkę i skoczył do Wisłoka.

Okazało się, że mężczyzna chwilę przed zdarzeniem uciekł ze szpitala przy ul. Szopena.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

23 KOMENTARZE

 1. Nie mylić: pierwszej pomocy z ostatnią posługą, oddziału z oddziałami i pododdziałami, Wydziału Komunikacji z Zakładem komunikacji lub Wydziałem ruchu drogowego, oficerów prasowych z podoficerami i aspirantami też prasowymi, Komendanta Wojewódzkiego z Podkarpackim Komendantem Wojewódzkim, patroli oficerskich w których nie ma żadnego oficera a kontrolują ludzi na wyższych stanowiskach i posiadających wyższe stopnie i większą wiedzę .. itd

 2. Śmiechu warte… Straż Pożarna porażka na całej linii… Odnoszę wrażenie, że poza gaszenien traw to nic innego nie potrafią…

 3. „Najszybciej przybył patrol policjantów z oddziałów prewencji (…)”

  To ile tych oddziałów prewencji jest?

  Panie autor, pan się podszkoli trochę zanim zacznie pisać bo wstyd trochę.

 4. Proponuje aby nasz Tadziu odznaczył medalem policjantow i premie dał po 10 tys . W ameryce maja batmana , spajdermena a my super policjantow. No kurde bochaterzy!!!

 5. A takie pytanko! Lekarz to wypuścił że szpitala czy na własną prośbę wyszedł? A może uciekł? Z tego Szpitala to niedosc że można uciec to podobno z tego co słyszałem lekarstwa ludzie biorą z szafek tam gdzie nie ma pracownika i wychodzą! Nawet morfine! Darmowa Apteka!

 6. KAŻDY OBYWATEL POLSKI WIĘC ZADUPIA RZESZOWSKIEGO TEŻ MA OBOWIĄZEK UDZIELENIA PIERWSZEJ POMOCY OSOBIE POTRZEBUJĄCEJ. POLICJA RÓWNIEŻ. JAKO ŻE BYLI NAJBLIŻEJ ZROBILI TO PIERWSI. OPAMIĘTAJCIE SIĘ DURNIE I NIE PISZCIE GŁUPOT.

 7. Obiecywano aquapark już dawno. Jak widać społeczeństwo jest już zdesperowane jego brakiem. Dodatkowo basen przy Matuszczaka z trampolinami zamknięty. Jakie miasto takie skoki do wody!!! Rzeszów nie na darmo żąda dostępu do morza.

 8. Jak ty byś się (dla przykładu) topił na jakimś kąpielisku, w rzece, stawie, wannie czy kałuży to rozumiem że gdyby była jakaś osoba (nie koniecznie strażak, policjant czy inny) która mogłaby cię uratować – to krzyczałbyś (jeśli byłbyś w stanie) żeby cię zostawili bo ty czekasz na ratownika albo strażaka? XD weź podeślij fotkę żebym wiedział jak coś aby cię nie ratować bo jeszcze wystąpią po wszystkim o odszkodowanie w związku z przekroczeniem przeze mnie moich kompetencji i wchodzenie w uprawnienia straży pożarnej

 9. Od razu uciekł ze szpitala. Nie został hospitalizowany. Był za mało przekonywujący. Nie ma w szpitalu przy ul. chopina pobytów nieopłaconych, wszystkie są płatne w szczególności w ramach NFZ.

Comments are closed.