Zdjęcie: Materiały prasowe. Lanberry

Poparzeni Kawą Trzy, „Lanberry” i The Freeborn Brothers, a do tego trochę fajerwerków i laserów, czyli Sylwester 2018 na rzeszowskim Rynku.

Jeśli wciąż nie masz panów na tą wyjątkową noc, to rzeszowski Rynek czeka na ciebie już od godz. 21:00. To właśnie tam na scenie zagrają The Freeborn Brothers, a także Małgorzata Uściłowska, znana pod pseudonimem „Lanberry” oraz Poparzeni Kawą Trzy. 

The Freeborn Brothers to rzeszowska grupa, specjalizująca się w muzyce gypsy folk, grająca szybkie, energetyczne utwory, które są mieszanką punku z folkiem, a nawet muzyką country. „Lanberry”  to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. 

Natomiast gwiazdą wieczoru – Poparzeni Kawą Trzy – jest zespół pop-rockowy, który w 2005 roku został założony przez dziennikarzy Radia Zet i RMF FM, m.in. Mariusza Gierszewskiego, Wojciecha Jagielskiego i Romana Osicę. Ich muzyka to mieszanina rocka, punka i ska. W Rzeszowie usłyszymy największe przeboje grupy, m.in. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Okrutna, zła i podła”, „Kawałek do tańca”.

Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal – nietuzinkowy, obdarzony wyjątkowym zmysłem obserwacyjnym satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów.

Podczas sylwestrowego koncertu w Rzeszowie, Rafał Bryndal wystąpi w roli… konferansjera. Poprowadzi koncert wraz z Iloną Małek z TVP Rzeszów.

Koncert Poparzonych… będzie miał dwie części. Pierwsza potrwa do północy. Po jej zakończeniu na scenę wyjdzie Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa i złoży życzenia mieszkańcom. Następnie na niebie zobaczymy pięciominutowy pokaz fajerwerków i 10-minutowe laserowe show.

Po życzeniach i pokazach rozpocznie się druga część koncertu gwiazdy wieczoru, która potrwa do 1:20.

(jg)

Sylwester 2018 na Rynku – program

Godz. 21:00 – rozpoczęcie imprezy

Godz. 21:10-22:10 – koncert The Freeborn Brothers 

Godz. 22:15-23:15 – koncert “Lanberry”

Godz. 23:20-23:55  – koncert Poparzeni Kawą Trzy – I część

Godz. 23:55-24:00 – życzenia sylwestrowo-noworoczne od prezydenta Rzeszowa, odliczanie publiczności wraz z zespołami 

Godz. 24:00 – pokaz sztucznych ogni i laser show

Godz. 24:20 – koncert Poparzeni Kawą Trzy – II część

Godz. 01:20 – koniec imprezy 

redakcja@rzeszow-news.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama