Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

W niedzielę w południe na autostradzie A4 przy zjeździe Rzeszów Wschód doszło do starcia pseudokibiców JKS Jarosław i Stali Rzeszów. Policja o ustawce kiboli nic nie wie.

Według naszych informacji do starcia chuliganów doszło ok. godz. 12:30. Brało w nim udział po ok. 40 kiboli JKS Jarosław i Stali Rzeszów. Świadkowie mówią nam, że jarosławscy pseudokibice ubierali kominiarki już 20 km przed Rzeszowem.

– A stalowcy czekali na autostradzie zaraz przy zjeździe. Przejeżdżałem obok obu grup – relacjonuje nam jeden z kierowców.

Rzeszowska policja nic nie wie o ustawce chuliganów.

– Po godz. 12:00 samochody jadące autostradą w kierunku Krakowa na wysokości Krasnego zostały przez grupę osób obrzucone kamieniami. Jeden samochód został uszkodzony. Gdy policjanci pojechali na miejsce, sprawców już nie było. Ustalamy ich – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Osoba, której uszkodzono auto, ma złożyć wniosek o ściganie sprawców.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. hahahahahaha większego farmazonu nie dało się już wykombinować? Na podstawie jednego świadka stwierdzacie, że odbyła się ustawka? Jacyś debile obrzucali samochody kamieniami i już wina kibiców bo jechali na mecz na zachodnią część Polski? Kibice Stali Rzeszów mogli sobie stać, czy to jest czyn karalny? Policja nie wiedziała nic o ustawce mimo, że mieli eskortę? Puknijcie się wszyscy w łeb żeby inaczej i brzydko nie napisać! Co w tym złego, że ubierali kominiarki? Te żale co tutaj wypisujecie powiedzcie któremuś z nich prosto w oczy, bo w internecie każdy kozak. Bez pozdrowień. Pomyślcie zanim coś napiszecie!

  2. Panie Marcinie JKS zakładał kominy 21 km od Rzeszowa, a chusty 18 km 😉 a tak poważnie po czym Pan wnosi, że policjanci nic nie wiedzą? Po wypowiedzi rzecznika? 😉 Choć i tak plus dla Pana, bo na Nowinach wychodzi, że jacyś faceci z nudów rzucali kamieniami w samochody 🙂 ehhh

Comments are closed.