Kierowca BMW staranował schody i uderzył w drzwi budynku ZUS-u

19
Reklama

Mandatem został ukarany kierowca BMW, który w niedzielny wieczór w Rzeszowie, zakończył jazdę na… drzwiach budynku ZUS-u. 

 

O zdarzeniu, do którego doszło przed godz. 19:00 na al. Piłsudskiego poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Bartosz Wilk z podkarpackiej policji potwierdza, że kierowca BMW, na zakręcie stracił panowanie nad kierownicą.

– Prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, uszkodził schody i uderzył w drzwi. Kierowca BMW był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało. Policjanci ukarali kierowcę mandatem – dodaje Bartosz Wilk.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

19 KOMENTARZE

  1. Widocznie zamienil konie na napęd owsiany i przesiadł się na te mechaniczne a że zapomniał że to konie narwiste to ich nie opanował – całe szczęście że nikomu szkody nie zrobil a ZUS da se rade.
    Mandat / ponowne wykupienie lekcji na jazde samochodem po mieście celem weryfikacji predyspozycji – bo ma dyspozycje ale nie na szofera

  2. Super… Ja za przerysowanie samochodu innego uczestnika ruchu (przy o zmianie z pasa w miałem
    w go w w martwym punkcie, ludzka rzecz nie zauearzyc) na al.rejtana dostałem 550zl mandatu… . Tu pewnie kwota była mniejsza a numer jaki wykręcił ten kierowca z duzo wiekszymi konsekwencjami

  3. Mandat? Za cos takiego powinno sie odbierac prawo jazdy! Typowy przypadek Polaka madrego po szkodzie, bedzie jezdzil dalej az zamiast schodow trafi na czlowieka. Moze mnie, moze Ciebie. Ale co tam, znieczulica i kazdy w swoja strone.

  4. Będę mieć teraz darmowy remont schodów. A matoł zapłaci ze swojej polisy.
    Prawo jazdy do zatrzymania za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ