Najlepsze filmy, słodkie upominki i konkursy z nagrodami – to wszystko i jeszcze więcej czeka na widzów, którzy w dniach 6-7 grudnia odwiedzą kina Helios, które zamienią się w Kino Pełne Dzieci.

Tegoroczne Mikołajki będą wyjątkowe. Kino zaprosi widzów w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje i upominki.

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. W ten grudniowy weekend odbędzie się premiera filmu „My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film „LEGO: Przygoda”.

Dla najmłodszych widzów przygotowano specjalny seans Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek „Parauszek i przyjaciele”. Na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w wersji trójwymiarowej – „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D” – baśni nad baśniami, gdzie najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. Komediowy nastrój dla całej rodziny z pewnością zapewni niezwykle zabawna historia opowiedziana w filmie „Uwolnić Mikołaja”, gdzie 9-letni chłopiec wraz z tatą wspólnie pomogą Św. Mikołajowi powrócić do jego rodzinnej Laponii.

Dodatkowo 6 i 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona cyklu Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem w sobotę i w niedzielę zostanie wyświetlony film „Scooby-Doo! Frankenstrachy”, po raz pierwszy na dużym ekranie.

W tych dniach w godzinach 12:00-15:00 będzie czekał Święty Mikołaj ze słodkimi prezentami. Mikołaj przeprowadzi z dziećmi także konkursy z nagrodami.

Dodatkowo w godzinach 9:30 – 15:00 na dzieci czekają animatorzy, którzy przeprowadzą z dziećmi zabawy i animacje.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama