Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Do 3 lat więzienia grozi mieszkańcowi Rudnika nad Sanem, który zadeptał na śmierć dwumiesięcznego kotka. Policję zdarzeniu powiadomiła córka podejrzanego. 

Policjanci z komendy w Nisku znaleźli martwego małego kotka, który leżał za płotem na sąsiedniej posesji. Młoda kobieta powiedziała policjantom, że kotka zabił jej ojciec, który na wieść o przyjeździe policji uciekł z domu.
 
– Mężczyzna tego dnia przyniósł małego kotka do domu, w którym był już jeden kot. Dał go córce w prezencie. Po chwili zabrał kotka twierdząc, że dwa koty, to jednak za dużo. Kiedy ponowie wrócił do domu, oświadczył, że zabił kota – relacjonuje Anna Kowalik, rzecznik niżańskiej policji. 
 
Córka wezwała policję. Ojciec wyrzucił martwe zwierzę na sąsiednią posesję. Sprawca był pijany. Policjanci zatrzymali mężczyznę i we wtorek przedstawili mu zarzut zabicia kotka. – Przyznał się do zadeptania dwumiesięcznego kociaka. Jako powód podał mizerny, chorobliwy wygląd zwierzęcia – dodaje Anna Kowalik.
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

 1. “Kawał ścierwa i nic więcej” to właśnie takie ludzkie kreatury pozbawione empatii czy sumienia (jak kto woli), zdolne do zadawania cierpienia słabszym i bezbronnym istotom.

 2. Zwierzę nie ma duszy bo tak powiedział ksiądz (pedofil) czy pani na bilogii?

  Wg nauki nie ma czegoś takiego jak dusza, więc może człowiek też jej nie ma, dlatego w ramach walki o pokój przerabia się na mięso setki tysięcy ludzi rocznie?

  Tylko psychopata jest w stanie zabić małego, bezbronnego ssaka jak zwykłą muchę.
  Człowiek stawia się wyżej nad innymi istotami, ale zachowuje się jak zwykła bestia bez sumienia. Ludzkość dla Ziemi jest jak nowotwór złośliwy, który dąży do unicestwienia organizmu, na którym żyje.

 3. Obywatelu @BMW Niepodległego Państwa pt. Polska: Kot, pies, czy inny futrzak nie ma duszy, to kawał ścierwa i nic więcej… sądzenie człowieka za zabicie kota to chore prawo chorego państwa!
  Więc zacznijmy wsadzać do więzień tych którzy zabijają świnie na hamburgery z McDonalda, kury na filety i rosół, kaczki, koguty czy dziczyznę.
  Ludzie, czy wy na serio jesteście tak tępi i głupi?!

 4. Nie jest to niepodległy kraj, ale nie dlatego, że zwykły obywatel nie może bezkarnie zabić małego, bezbronnego zwierzątka.
  Psychopatów powinno się izolować od społeczeństwa.

Comments are closed.