Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Rzeszowska Rzeczpospolita Babska! Tak, Rzeszowem, ba! W Rzeszowie rządzą kobiety! Wojewoda, biznesswoman, urzędniczka, szefowa teatru… Jakie są? Zobaczcie u nas. Przed Wami z okazji Dnia Kobiet pierwszy wywiad z Anną Szubert, szefową i pomysłodawcą rzeszowskiej Mini Brain Academy, która prowadzi zajęcia dla dzieci.

Anna Szubert jest także konferansjerem, prelegentem, trenerem, szkoleniowcem, menagerem, przedsiębiorcą, coachem i animatorem.  Anna Szubert skończyła studia na kierunku… biotechnologia. Zawsze marzyła o studiowaniu biologii, a biotechnologia była – jak sama mówi – trochę bardziej „na czasie”. Studia już na drugim roku przestały ją fascynować, a może po prostu była nimi rozczarowana.

– Nic nie wolno dotykać, nie wychylać się… Sucha teoria, często słabo przekazywana – pisze o sobie Anna Szubert na stronie internetowej.

Poznała odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie i zaczęło się… Rozwój osobisty, sprzedaż, dokształcanie, szkolenia, warsztaty i od razu okazało się, że świetnie odnajduje się w właśnie w tej tematyce. Kolejne szkolenia, książki, sama zaczęłam występować przed dużą i małą publicznością.

Anna Szubert prywatnie jest mamą Maksymiliana i nie ukrywa, że jest trochę „królikiem” doświadczalnym, na którym testuje metodykę, praktykę i jakoś dobrze mu z tym. 

Wkrótce kolejne rozmowy:

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Z Ewą Leniart, wojewodą podkarpackim

– Z Anetą Adamską, dyrektorem Teatru Przedmieście

– Z Kingą Dudzińską, dyrektorem sprzedaży w firmie kosmetycznej „Mary Kay”

– Z Anetą Radaczyńską, dyrektorem Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Rzeszowie

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama