Zdjęcie: Materiały firmy Szklane Tarasy

Końcem lipca deweloper Szklane Tarasy ruszył z budową nowej inwestycji – tym razem wyjątkowego wieżowca ST 55, który powstanie przy ulicy Armii Krajowej w Rzeszowie.

Od samego początku nowa inwestycja ST 55 dewelopera Szklane Tarasy cieszy się popularnością wśród osób, poszukujących mieszkanie nie w standardowym „blokowisku” – każdy chce zamieszkać w „nowej wizytówce Rzeszowa”.

„Mieszkań zostaje coraz mniej – mówi Maria Fijałkiewicz z działu sprzedaży dewelopera. – W pierwszym tygodniu sprzedaży zostało zarezerwowanych więcej niż 60 procent mieszkań.

Powodem takiego zainteresowania jest niezwykły design budynku oraz lokalizacja. Mieszkańcy ST 55 nie będą stali w męczących korkach – wyjazd z budynku będzie bezpośrednio połączony z ulicą Armii Krajowej. Dodatkowym atutem jest niestandardowe zagospodarowanie terenu: kino plenerowe oraz żywa oddychająca ściana będą cieszyć przyszłych mieszkańców wieżowca.

W budynku znajdować się będzie 98 ekskluzywnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 33 m2 do 123 m2 oraz po 4 lokale usługowe zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, natomiast na parterze znajdować się będzie garaż.

Niepowtarzalna w skali regionu inwestycja zostanie zlokalizowana w dogodnej lokalizacji – przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, dzięki czemu zapewniony będzie sprawny dojazd do centrum miasta oraz do węzła autostrady A4.

Inwestycja będzie miała zapewniony bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej, dzięki czemu mieszkańcy nie doświadczą problemu korków na ulicach dojazdowych. Bliska okolica oferuje wszystko co potrzebne do codziennego życia: sklepy, park, tereny zielone, apteki, poczta czy lokale usługowe i biurowe.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

17-piętrowy budynek będzie miał wysokość 60 m, z wyższych pięter rozpościerać się będzie piękna panorama Rzeszowa i okolic. Na terenie inwestycji znajdować się będzie 132  miejsca na parkingach naziemnych i podziemnych.

Deweloper Szklane Tarasy dba o zieleń w przestrzeni publicznej – w zeszłym roku rozdali za darmo mieszkańcom Rzeszowa ponad 1000 sadzonek, tym samym podkreślając, że zieleń w mieście jest dla nich bardzo ważna. W nowej inwestycji ten aspekt też jest uwzględniony. 

– Bardzo nam zależy na środowisku, dlatego też na budynku powstanie oprócz powierzchni tradycyjnych w postaci trawników i klombów również powierzchnia pionowa – zielona ściana która będzie filtrować powietrze” – mówi Paweł Preisner, właściciel firmy deweloperskiej Szklane Tarasy.

Jest to kolejna inwestycja i kolejny wieżowiec budowany przez dewelopera Szklane Tarasy Poprzednie zrealizowane inwestycje Szklanych Tarasów – ST Tower oraz ZIG ZAK House – wpisują się w mapę Rzeszowa jako niestandardowe dzieła architektoniczne, które zlokalizowane są w świetnych lokalizacjach. Inwestycja Strażacka IV etap jako jedyna w Rzeszowie ma fontannę zlokalizowaną w obrębie osiedla.

Inwestycja ST55 skierowana jest do osób, które poszukują komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji, ceniących nowoczesny design i przyjemne otoczenie.

Szczegółowe informacje i pełna oferta mieszkań dostępna pod numerem: 534 311 111 lub 534 111 400.

www.szklane-tarasy.pl

Reklama