Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

– Rzeszowska Rzeczpospolita Babska! Tak, Rzeszowem, ba! Podkarpaciem rządzą kobiety! Wojewoda, biznesswoman, urzędniczka, szefowa teatru… Jakie są? Zobaczcie u nas. Przed Wami z okazji Dnia Kobiet ostatni wywiad – z Kingą Dudzińską z Mary Kay Cosmetics.

Kinga Dudzińska – szczęśliwa żona i mama dwóch synów-bliźniaków: Karola i Eryka. Dyrektor sprzedaży Mary Kay Cosmetics, twórczyni najlepszego zespołu konsultantek tej marki w Polsce. Promuje przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty wśród kobiet, prowadzi szkolenia oraz warsztaty. Gdy ludzie z nią się spotykają nawet w pochmurne i deszczowe dni dostrzegają promienie słońca.

Kinga Dudzińska urodziła się w Rzeszowie. Marzyła o niezwykłym życiu, o podróżach, o świecie i pięknych domach. Zwiedziła Australię, Afrykę i Azję, w USA pracowała w czasie studiów. Zawsze miała własne pieniądze, zależało jej na niezależności. Po studiach biznesowych w Nowym Sączu dostała telefon z prośbą od mamy, żeby przyjechała do Rzeszowa pomóc w firmie. Nie była zachwycona, ale się zgodziła. Po kilku tygodniach poznała przyszłego męża, Tomka, i została na dobre.

Kinga Dudzińska prowadziła z mamą i siostrą sklepy jubilerskie. Od 2009 roku jest związana z Mary Kay Cosmetics.

„Przyszłam do firmy, ponieważ byłam zakochana w kosmetykach, potem chciałam zarabiać dobre pieniądze, a teraz chcę nie tylko zarabiać, ale też pomagać innym kobietom rozwijać własne kariery i spełniać się na zawodowo. Chcę też uczyć je lepiej, mądrzej i bardziej świadomie żyć” – pisze o sobie Kinga Dudzińska.

Z Kingą Dudzińską rozmawiała Joanna Gościńska

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Poniżej poprzednie rozmowy z innymi rzeszowskimi kobietami, które odnoszą sukcesy:

– Anna Szubert, pomysłodawca rzeszowskiej Mini Brain Academy – TUTAJ

– Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki – TUTAJ

– Aneta Adamska, dyrektor Teatru Przedmieście – TUTAJ

– Aneta Radaczyńska, dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Rzeszowie – TUTAJ

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama