27-latek, który krążył po rondzie Dmowskiego, zatrzymany. Policja ujawnia nagranie

10
Zdjęcie: Materiały Komendy Miejskiej :Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowska policja opublikowała film z zatrzymania 27-letniego mieszkańca Sanoka, który w nocy z niedzieli na poniedziałek, jeździł po rondzie Dmowskiego w Rzeszowie i przez dłuższą chwilę nie mógł z niego zjechać. 

O niecodziennym zdarzeniu pisaliśmy we wtorek. 27-latek po północy jeździł oplem po rondzie Dmowskiego. Gdy w końcu udało mu się zjechać z ronda, kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały, jak kierowca potem krąży pomiędzy zawrotkami na al. Cieplińskiego i również ma kłopot ze zjazdem.  

Na kilkudziesięciu sekundowym nagraniu widać, jak 27-latka zatrzymuje policyjny patrol, który został powiadomiony o zdarzeniu. Okazało się, że kierowca opla był pod wpływem narkotyków. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę i marihuanę.

27-latkowi grozi odpowiedzialność karna za posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

10 KOMENTARZE

  1. Czy psy nie powinny w nocy zostawić auta na światłach? tylko gaszą światła pozostawiając tylko tzw koguty, przecież cala sytuacja odbywa się na środku drogi.

  2. ehhh to jak chodze na zuzel to tam tez jezdza widocznie po rondzie heheheheheehheheheheehe tak jak ten pan jezdzil na tym rondzie na filmiku identycznie jak na stadionie to rondo a POlicja za nim hehehe i ciekawe jaki wynik byl bo w 2 jezdzili wiec 3:2 w pierwszym biegu na rondzie bylo hehehe

    • „…w końcu udało mu się zjechać z ronda, kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały, jak kierowca potem krąży pomiędzy zawrotkami na al. Cieplińskiego i również ma kłopot ze zjazdem…”

  3. jak to jest rondo to ja chodze po niebie a ziemia jest w oceanie :D:D:D:D dziennikarze (na(Ł)uczcie) sie pisac artyk(Ó) ly albo (wr(U)ccie ) do szkoly

    • „…w końcu udało mu się zjechać z ronda, kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały, jak kierowca potem krąży pomiędzy zawrotkami na al. Cieplińskiego i również ma kłopot ze zjazdem…”

      • Rondo Dmowskiego niezupelnie jest rondem 😉 o ile dobrze pamiętam (nie dam sobie ręki teraz uciąć) na tym skrzyżowaniu nie ma znaków informujących o zbliżaniu się do skrzyżowania o ruchu okrężnym więc jest to zwykłe skrzyżowanie o ruchu kierowanym sygnalizacją

Comments are closed.