„Ugotowany” Rzeszów już w niedzielę na antenie TVN. Kto wygra 5 tys. zł?

3
Reklama

Kolejny raz będziemy mogli podziwiać czterech mieszkańców Rzeszowa w popularnym kulinarnym show „Ugotowani”. Premierowo odcinek będzie można zobaczyć już w niedzielę (5 marca) na antenie TVN.

 

We wrześniu  stacja TVN ogłosiła casting do programu „Ugotowani” dla mieszkańców Rzeszowa. Już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 będziemy mogli w zmaganiach kulinarnych podziwiać: Annę Szubert, która prowadzi placówkę edukacyjną dla dzieci, Macieja Rzące – który prowadzi studia z treningami elektrostymulacyjnymi, Katarzynę Bober- Kowalik  – menadżera w parku trampolin oraz właścicielkę czekoladowego biznesu oraz Grzegorza Barłoga,  właściciela firmy handlującej artykułami alkoholowymi.
Tę czwórkę odważnych mieszkańców Rzeszowa zobaczymy  w trzecim odcinku 12. edycji „Ugotowanych”. 

To już kolejny raz osoby ze stolicy Podkarpacia stają w kulinarnej walce o 5 tys. zł.  W  2015 roku mogliśmy podziwiać na antenie TVN Marcelinę Siwiec – na co dzień zajmująca się… reutylizacją dializatorów kapilarnych; Huberta Bisto –wokalistę; Katarzynę Jakubowicz – coacha i miłośniczkę rytmicznych tańców, oraz Bogdana Pękalskiego, który zaprosił gości do domu… Hobbita.

Czterej odważni z Rzeszowa, których zobaczymy na ekranach telewizyjnych już w niedziele, spotkają się na kolacjach, które składają się z 3 dań: przystawki, dania głównego i deseru. W trakcie wieczoru gospodarz swoim gościom zaproponuje również jakąś dodatkową atrakcję.

Gdy cała kolacja się zakończy, uczestnicy w drodze powrotnej ocenią cały wieczór. Mogą przyznać od 0 do 10 punktów. Ten gospodarz wieczoru, który zebrał najwięcej punktów, wygrywa 5 tys. zł.

Ci, którzy nie zdążą zobaczyć „Ugotowanych” na antenie TVN, mogą ten odcinek znaleźć w internecie na stronie ugotowani.tvn.pl.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Znajoma z pracy Agnieszka G. swego czasu wstawiła wpis na FB, że dostała się do programu „Ugotowani”, coś nie widać tu ani jej imienia ani nazwiska. Aga, czyżby kłamstwo tylko po to żeby zaistnieć? Oj nie ładnie 😛

    • Tak, był swego czasu coś w rodzaju łańcuszka. Niektóre osoby to wstawiały ponieważ miało to coś wspólnego z rokiem świadomości na temat autyzmu. Niektórzy wysyłali znajomym instrukcje po której musieli wrzucić jakiś post, jedną z możliwości był właśnie tekst z udziałem w Ugotowanych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w google, wpisz nazwe tego dnia i wejdź w łańcuszki.

Comments are closed.