Wypadek w Nienadówce. Wśród rannych są obywatele Rosji

3
Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu w Nienadówce w powiecie rzeszowskim. Utrudnienia na drodze krajowej nr 19 zakończyły się przed godz. 15:00.

Do wypadku doszło około godz. 13:00. Na wysokości stacji paliw, na prostym odcinku drogi, zderzyły się dwa samochody osobowe – suzuki i toyota. 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca toyoty zjechał nagle na przeciwny pas i czołowo zderzył się z suzuki – informuje Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie.

W wypadku ranne zostały trzy osoby: 59-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował toyotą oraz 24-letnia pasażerka i 28-letni pasażer suzuki – obywatele Rosji. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Droga krajowa nr 19 relacji Rzeszów – Nisko była zablokowana. Ruch został przywrócony przed godz. 15:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Podobno 1 wrzesień, a przy tej stacji oczywiście jest niebezpiecznie – nie ma podwójnej ciągłej, a ze stacji wyjeżdżają w stronę Rzeszowa akurat wprost pod samochód wyprzedzający samochód(y) w stronę Sokołowa…. Rzadko który się upewnia czy ma wolną drogę, a potem jeszcze pokazuję środkowy palec 🙂

  2. Dobrze że ekspresówkę oddadzą za niedługo. Na wysokości tej stacji miałem dwie nieprzyjemne sytuacje wszytko dlatego że kierowcy nie zwracają uwagi na znaki tam postawione.

Comments are closed.