Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie dodge z motocyklistą. Dwie osoby ranne

7
Zdjęcie: Pan Kamil / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek po południu na ul. Żołnierzy 9. Dywizji Piechoty Rzeszowie. Kierowca dodge caliber zderzył się z motocyklistą. Wśród rannych jest 11-letnia dziewczynka.

Informacje o wypadku otrzymaliśmy od pana Kamila, Czytelnika Rzeszów News.  Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, mówi, że do zdarzenia doszło przed godz. 15:00.

– Kierujący dodge caliber, wyjeżdżając z ul. Zawiszy Czarnego w lewo w kierunku ul. Przemysłowej, zderzył się z motocyklistą, który jechał od ul. Żołnierzy 9. Dywizji Piechoty w kierunku ul. Przemysłowej – mówi Adam Szeląg.

W wyniku zderzenia motocyklisty z dodge ranny został 51-kierowca motocykla oraz jego 11-letnia pasażerka. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. 41-letni kierowca dodge w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Wypadek w Rzeszowie. Zderzenie dodge z motocyklistą. Dwie osoby ranne
Zdjęcie: Pan Kamil / Czytelnik Rzeszów News

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

7 KOMENTARZE

  1. Motocyklista jechał od ul Przemysłowej w kierunku Zwięczycy,o nie do ulicy Przemysłowej jak podano . Motocyklista jadący od Przemysłowej jadąc prawym pasem za tirem ,był niewidoczny dla kierowcy dodga ,przed skrzyżowaniem i przejściem dla pieszych motocyklista wyprzedzał tira .

    • Generalnie to skrzyżowanie jest do dupy. Od Zwięczycy w stronę Przemysłowej trzeba przeciąć 2 dość ruchliwe pasy, gdzie na prawym z reguły jadą ciężarówki wyprzedzane lewym przez osobówki. Od strony Podkarpackiej widoczność zasłaniają bariery energochłonne(ciężko zauważyć tam niskie osobówki, a co dopiero motocyklistę), a na środku nie miejsca żeby przejechać „na raty”. Na tym skrzyżowaniu co chwilę się coś będzie działo, aż w końcu zrobią na nim rondo albo światła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ