Zakłócali porządek, zostali aresztowani za… posiadanie narkotyków

6
Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Do nietypowego zatrzymania doszło w Rzeszowie w sobotę po godz. 22. Patrol został wezwany przez zaniepokojonych mieszkańców jednego z bloków w śródmieściu. Powodem interwencji był awanturujący się mężczyzna, dobijający się do drzwi jednego z mieszkań. Gdy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że mężczyzna nie tylko zakłócał  porządek, ale i jest w posiadaniu narkotyków.

W sumie w trakcie interwencji funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zabezpieczyli blisko 120 gram marihuany należące do dwóch podejrzanych.  Część znajdowała się w słoiku w mieszkaniu 32-letniego znajomego, u którego przebywał awanturujący się 28-latek. Resztę funkcjonariusze znaleźli przy młodszym z mężczyzn i w trakcie przeszukania jego mieszkania.

Obaj panowie zostali przesłuchani i przyznali się do winy. Zostaną im postawione zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających.

AM

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. kurcze zdążyli z interwencją w śródmieściu, to ci z Nowego Miasta powinni się od nich uczyć, mając dwie minuty pieszo do zdarzenia, nie potrafią zdążyć przed rozejściem się bandytów, co wieczór w różnych częściach miasta gromadzą się nie mające co ze sobą zrobić grupki młodocianych ćpunów i pijaków wychowanych przez podstarzałych ćpunów i pijaków hałasują, wandalizują, napadają, ale za to mamy tolerancję, Rzeszów miasto panoszącej się anarchii, zamiast aut przydały by się częste piesze patrole i zwykła chęć do dbania o bezpieczeństwo, ale najwyraźniej komuś zależy na tym żeby nie było w Rzeszowie bezpieczeństwa ani porządku

Comments are closed.