Zdjęcie: Facebook.com / Żużlowa Reprezentacja Polski

16 złotych medali mistrzostw świata – właśnie tyle na swoim koncie mają zawodnicy Reszty Świata, którzy 22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie  zmierzą się z żużlową reprezentacją Polski.

Mecz Polska – Reszta Świata w Rzeszowie organizowany jest przez firmę One Sport. Trenerem polskiej reprezentacji jest Marek Cieślak, który na spotkanie już wcześniej powołał: Jarosława Hampela, Janusza Kołodzieja, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika i wychowanka rzeszowskiej Stali – Wiktora Lamparta. 

Drużynę Reszty Świata poprowadzi legenda rzeszowskiego żużla – Węgier Zoltan Adorjan, który w piątek podał swój skład. Do Rzeszowa przyjadą: Antonio Lindbaeck, Emil Sayfutdinov, Martin Vaculik, Gleb Chugunov, Nicki Pedersen oraz Niels Kristian Iversen.

Mimo, że to mecz towarzyski, każde z poprzednich sześciu spotkań pomiędzy obiema drużynami było pełne emocji, a wielokrotnie o końcowym wyniku decydował ostatni wyścig dnia.

Mecz Polska – Reszta Świata odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 14:30. Przed meczem będziemy świadkami ceremonii włączenia kolejnego zawodnika do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Tym razem będzie to siedmiokrotny zdobywca Drużynowego Pucharu Świata, trener żużlowej reprezentacji Polski, Marek Cieślak.

Bilety na mecz można kupować za pośrednictwem Eventim.pl, w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall w Rzeszowie. Ceny biletów: na trybunach wschodniej i zachodniej – 39 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26. roku życia (urodzeni w 1993 i później).

Za bilet na trybunie przy starcie (sektor nr 6 i 8) trzeba zapłacić 70 zł. Jest też bilet VIP za 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przed zawodami + wejście na strefę VIP + program).

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama