podkrecone-rzeszow
Reklama

Rzeszów zyskał nową formę rozrywki. „Podkręcone”, czyli pierwszy w regionie lokalu typu „activity bar”, który mieści się przy ul. Przemysłowej 3. Oficjalne otwarcie przyciągnęło tłumy gości.

Aktywne spędzanie czasu

“Podkręcone” to miejsce, którego główną atrakcją są mniej lub bardziej intensywne aktywności fizyczne, m.in. kręgle, mini golf, pong, shuffle board, bilard czy automaty do gier. Fani śpiewania – w tonacji prawidłowej, i nie tylko – mogą skorzystać z karaoke. Dodatkowo dostępna jest tam wypiekana na miejscu pizza, szeroki wybór przekąsek oraz autorskie koktajle serwowane przez doświadczonych barmanów. A to wszystko pod jednym dachem.

 

– Zadowoleni goście podczas otwarcia, wśród których znaleźli się przedstawiciele różnych pokoleń, utwierdzili nas w przekonaniu, że właśnie takiego miejsca brakowało na rozrywkowej mapie Rzeszowa – mówi Emil Dudzik, pomysłodawca i właściciel lokalu. – Teraz, obok kultowego już FlyPark’u, który zna chyba każde dziecko i rodzic, w regionie funkcjonuje już kolejna atrakcja dająca możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego – dodaje Emil Dudzik.

Rodzinna rozrywka

„Podkręcone” oferuje bezpieczną i kreatywną przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce zostało zaprojektowane z myślą o spotkaniach rodzinnych, firmowych i w gronie przyjaciół.

Od momentu otwarcia jedną z atrakcji cieszących się największym zainteresowaniem jest mini golf, który trafił do Rzeszowa właśnie dzięki “Podkręcone”. Tory do gry mają tutaj formę zwariowanych labiryntów z przeszkodami. Inaczej mówiąc jest to tzw. crazy golf, który oferuje masę zwrotów akcji w trakcje gry. 

Otwarcie z gwiazdami

Otwarcie „Podkręcone” było prawdziwym świętem rzeszowskiej społeczności. Oprócz znakomitego pokazu barmańskiego w wykonaniu Mariusza Grzesika i zachęcających do działania słów Krystyny Stachowskiej, wiceprezydent Rzeszowa, nie zabrakło również znanych postaci ze świata sportu i mediów społecznościowych.

Według pomysłodawców lokalu, obecność wielu rzeszowskich osobistości to dodatkowe potwierdzenie, że „Podkręcone” obudziło ogromną ciekawość i ma szansę stać się miejscem, w którym ludzie chcą spędzać czas. A przy okazji mogą promować aktywny styl życia i rodzinne wartości. 

„Podkręcone”

  • Lokalizacja:  

„Podkręcone” ul. Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów
tel. 577 555 063
e-mail: rzeszow@podkrecone.pl

  • Godziny otwarcia:

PN-CZW: 14.00-22.00
PT: 14.00-01.00
SB: 10.00-01.00
ND: 10.00-22.00

Strona www: podkrecone.pl/rzeszow

Facebook: www.facebook.com/podkrecone.rzeszow

 

Reklama