36 kg nielegalnego tytoniu. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 30-latka

4
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 36 kg nielegalnego tytoniu zabezpieczyli rzeszowscy policjanci. Zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rzeszowa, podejrzanego o przechowywanie tytoniu. Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy wyliczono na ok. 29 tys. zł. 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie dowiedzieli się, że 30-letni mieszkaniec Rzeszowa może przechowywać tytoń w swoim samochodzie.

– Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, gdy przepakowywał nielegalny towar z samochodów. Jak się okazało, był to tytoń bez znaków akcyzy – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

30-latek przyznał się, że nielegalnego towaru ma znacznie więcej. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejną partię tytoniu – łącznie ponad 36 kg. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut przechowywania nielegalnego tytoniu. Grozi mu za to kara grzywny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Ale brednie wypisuja… No coz prasa szuuka sensacji gdziee sie da co sie dziwicnieroby to rzadza panstwem siedzac na dupie i trzepia kase za damski chu*!!!

  2. Tacy ludzie to typowe nieroby. Nie wezmie sie za uczciwa prace, tylko na szybko chce sie nachapac. Do paki i niech bedzie przykladem.

    • Tak, oddawanie państwu 80% dochodów to patriotyczny obowiązek każdego Polaka. W innym wypadku do pierdla albo czapa.

Comments are closed.