Całkowicie zamkną ulicę Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy MPK

14
Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Trzy linie autobusowe, obsługiwane przez MPK, we wtorek 3 października zmienią swoją trasę. Ma to związek z całkowitym zamknięciem ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie.

Ulica Jana Pawła II będzie zamknięta we wtorek i środę (3 i 4 października) na odcinku od Św. Antoniego do ul. Ustronnej. Od ok. godz. 17:00 do ok. 4:00 zostanie zmieniona trasa następujących linii: 7, 12 i 21.

Autobusy tych linii pojadą od centrum do przystanku „Kwiatkowskiego hotel” trasami bez zmian, a następnie ulicami Senatorską, Miejską, Strzelców do Jana Pawła II i dalej trasami bez zmian. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

14 KOMENTARZE

  1. Ciekawie się zapowiada. Tylko czy ktoś pomyślał w jaki sposób mają przejechać mieszkańcy ul. Miejskiej gdy z przeciwka będzie jechał autobus? Chyba do rowu trzeba będzie zjechać. Pomysł – REWELACJA!!! Ul. Miejska niedługo będzie jedną wielką ruiną. O poboczu, światłach nie wspomnę. Strach wracać wieczorem od przystanku. Panie Prezydencie zapraszamy na naszą „Miejską” ulicę, ale chyba tylko z nazwy.

  2. fajna sprawa te autobusy na ul. miejskiej, senatorskiej i strażackiej. Może ktoś w ratuszu otworzy w końcu oczy i zobaczy jak należy wykonać w przyszłości drogę aby służyła wszystkim, w tym nawet autobusom. Przy okazji i wykonawca skrzyżowania miejska / senatorska zobaczy swoje cudo … dobrej zabawy.

  3. Polecam wybrać się oglądać autobusy w wąskich alejkach/uliczkach z zakrętami na greckich wyspach. Kierowcy bez większych problemów dają radę 🙂 skręt Miejskiej na Strzelców to naprawdę szeroki zakręt 😀 dadzą radę. Co innego z faktem mijania się na drodze dwóch autobusów – ale może będą się kontaktować, że jeden jedzie drugi czeka na początku wąskiej drogi… Będzie nowa droga – cieszmy się i nie marudźmy! 🙂

  4. Jestem mieszkańcem ulicy Miejskiej. Wszystko fajnie pięknie niby godziny wieczorno-nocne. Ale czy ktoś pomyślał że jak 2 autobusy się spotkają to się nie wyminą? A jeszcze brak oświetlenia ulicy. Współczuję kierowcom tych linii.

  5. Miejską? 3-metrową drogą mają jeździć autobusy? Pomijając fakt wąskości, krętości i fatalnego stanu drogi plus „ciekawego” dla autobusów skrętu z miejskiej na Strzelców, to chyba kogoś nieźle już musiało pogiąć z tym pomysłem. Jakaś kpina!

    • Pomyśl sam co lepsze. Autobus który powolutku pojedzie nocą nawet wąską ulicą czy gdy będziesz szedł z buta wiele wiele kilometrów?

      • Już lepiej by zrobili jak by jeździły przez ten czas trasą Strażacka-Miła-Wojtyły-Sikorskiego-Orkana-Herbowa-JPII-Strzelców. Co do skrętu z Miejskiej w Strzelców to sam chętnie się wybiorę by zobaczyć jak tam jakikolwiek bus wykręci 🙂

Comments are closed.