Dzisiaj koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Gdzie są miejsca do parkowania?

5
Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Organizatorzy koncertu Jednego Serca Jednego Ducha, który dzisiaj (31 maja) odbędzie się w parku Sybiraków w Rzeszowie, wyznaczyli ponad 20 miejsce, gdzie mogą parkować autokary i samochody osobowe.

Największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej rozpocznie się o godz. 19:00. Już od 17:00 do północy w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Broniewskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dwie dodatkowe linie autobusowe (81 i 82) dla uczestników Jednego Serca Jednego Ducha. 

Parkingi dla autokarów:

– WOG, Krakowska 11D – wjazd od ul. Witosa. Na parking wjeżdża sam kierowca, a wcześniej podwozi uczestników koncertu bliżej placu. Wejście i wyjście na parking dla kierowcy od ul. Krakowskiej. Parking pomieści 19 autokarów.

– Lidl, ul. Krakowska 30B

– Hipermarket Bi1, Aleja Wincentego Witosa 21

– Unimet, Aleja gen. Okulickiego 20

– PKS Rzeszów, Aleja Wyzwolenia 6

– FRAC & Carrefour, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14,

– WORD, Al. Wyzwolenia 2

– Giewont, aleja Okulickiego 12

– Parking, ul. Wspólna 4

Parkingi dla samochodów osobowych:

– CH Nowy Świat, Krakowska 20

– CH Nowy Świat, Ofiar Katynia

–  Kaufland, ul. Okulickiego 14

– CH Rotunda, ul. Okulickiego 10

– Stacja paliw WATKEM, ul. Okulickiego 16

– Kościół pw. MB Różańcowej, Orla 17

– Hipermarket Bi1, al. Witosa 21

– Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Sucharskiego 2

– FRAC & Carrefour, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14,

– Giewont, al. Okulickiego 12

– Wzdłuż ul. Baczyńskiego

– Parking, al. Wyzwolenia 2

– Parking, ul. Wspólna 4

– TESCO, ul. Broniewskiego 1

Policja przypomina o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego w trakcie parkowania oraz wyborze właściwego miejsca parkingowego, które nie będzie utrudniało przejazdu innych pojazdów. Policjanci proszą o zachowanie szczególnej ostrożności.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

5 KOMENTARZE

 1. Gdyby ludzie chcieli normalnego festiwalu z „normalną” muzyką to w życiu nie udało by się tego zorganizować. Nigdy by pozwoleń nie dostali organizatorzy i ludzie z pewnością by mieli problemy i zaraz powstała by jakaś petycja. Dlaczego w tym kraju nie może być normalnie? Pisiory wszystkim dyrygują pod dyktando „mafii” kościelnej. Mówią że bezrobocie jest niskie – nie dziwne jak tyle tysięcy jeśli nie milionów wyjechała bo mieli dość tego co tu się dzieje.

  • Koncert był też organizowany za PO 😉 nikt nie robił problemu… A teraz lewackim kurwom brakuje argumentów do atakowania PiSu i nawet neutralnego politycznie wydarzenia się czepiają byle skrytykować PiS. SŁABE TO JAK IQ RYŚKA PETRU…

   • Dobrze mu Tadziu napisałeś. Koncerty w Boże Ciało odbywają się od kilkunastu lat, a przez ten czas różne partie miastem rządziły. Strasznie żałosny jest wpis perpetoo…

  • Może w podwórku na Okrzei/kopernika?
   W tygodniu w godzinach kiedy ludzie pracują pełny parking a mieszkańcy nie mają gdzie auta zostawić bo wsiury chcą zaoszczędzić na strefie 😉 …godzina 16/17 parking się ,,wyludnia”

Comments are closed.