Praca w Wielkiej Brytanii. Urząd Pracy w Rzeszowie poszukuje chętnych

2
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje czwarty w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 8 czerwca br.

Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu. Minimalna stawka godzinowa wynosi 7-8 funtów, tygodniowo można zarobić nawet do 500 funtów. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego, kwalifikacji czy doświadczenia.

Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu.

– W każdej lokalizacji pracodawca zapewnia również opiekę osoby posługującej się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 8 czerwca, o godz. 10:00, w sali konferencyjnej WUP w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina), sala nr 5.

Udział w rekrutacji jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Nawet uwzgledniajac wyzsza stawke 8 musieliby pracowac 6 dni w tygodniu po 10 godzin Nalezy rowniez dodac ze jest to kwota brutto Na reke dostaliby jakies 400

  2. Hahaha do 500 tygodniowo na magazynie??Powinno byc including weekends.Proszę Was bo się zaraz rozpłacze ze śmiechu

Comments are closed.