Sezon na rzeszowskiej Żwirowni oficjalnie otwarty. Tłumy plażowiczów [ZDJĘCIA]

7
Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News
Reklama

Na plaży słońce praży, a na naszej rzeszowskiej Żwirowni kocyk przy kocyku, ręcznik przy ręczniku i… grill. I nie, głodomorki, nie chodzi tym razem o jedzenie, tylko ciała plażowiczów, którzy na piaskowym ruszcie aż skwierczą od słoneczka. W weekend Żwirownia została oficjalnie otwarta.

Z kąpieliska możecie korzystać codziennie aż do 30 września w godz. 10:00-18:00. Waszego bezpieczeństwa będzie strzegł słoneczny patrol z Rzeszowa :-). Jeśli chodzi o bilety wstępu, to jest taniej niż na nowych basenach Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – młodzież płaci złotówkę, dorośli 2 zł, a dzieci do lat 7. wchodzą za darmo.

 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

7 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że autor zdjęć każdą z osób widocznych na zdjęciu poprosił o zgodę na przetwarzanie jej wizerunku 😉 RODO nie śpi i myślę, że wcześniej czy później smutni panowie zapukają do redakcji.

  2. Łał rzeszowskie bajoro wcześnie rano okoliczni mieszkańcy idą na spacer z pieskiem, piesek się załatwi później sie go okąpie i super a potem to już mieszkancy jednej połowy miasta (druga połowa na ROSIRZE tam przynajmniej podchloryn działa) i okolicznych podrzeszowskich miejscowosci sama smietanka kąpie sie w „smietance”Super

  3. No co to sie dziwic że jak jest gorąco to ciągną Ludzie nad wode – zawsze tak bywało i w latach 50 czy 60- tych jak Wisłok był „dziki” było tak samo – wiadomo że miasto było małe i nie było takich tłumów ale woda zawsze przyciągała jak skwar lał sie z nieba a było w słonku + 52,5 u mnie na termometrze w ogrodzie : O !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ