Rzeszów, Wielopole Skrzyńskie, Stalową Wolę i Rudnik nad Sanem odwiedzi w piątek (2 października) marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Weźmie udział m.in. w inauguracji nowego roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej.

Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 na PRz odbędzie się w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12. Początek o godz. 11:00.

Małgorzata Kidawa-Błońska podczas pobytu w Rzeszowie prawdopodobnie odwiedzi także żłobek „Akademickie Maluszkowo” dla dzieci studentów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej, który powstał na wakacjach. Żłobek działa przy ul. Poznańskiej 2B.

Po pobycie w Rzeszowie, marszałek Sejmu pojedzie do Wielopola Skrzyńskiego, gdzie o godz. 12:45 w „Kantorówce” spotka się z przedstawicielami Towarzystwa Ziemi Wielopolskiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

O godz. 15:00 Małgorzata Kidawa-Błońska ma zaplanowaną wizytę w Stalowej Woli w Zamiejscowym Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. W spotkaniu wezmą udział m.in. seniorzy, a także młodzi inżynierowie i przedstawiciele Huty Stalowa Wola.

Ze Stalowej Woli marszałek Sejmu pojedzie do Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem. Małgorzata Kidawa-Błońska spotka się tam m.in. z wikliniarzami, którzy prowadzą rodzinne firmy oraz seniorami. Spotkanie zaplanowano na godz. 17:10.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama