Klub Obywatelski w Rzeszowie z Małgorzatą Kidawa-Błońską. O prawach kobiet

9
Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Podkarpacka Platforma Obywatelska zachęca do udziału w kolejnym Klubie Obywatelskim. Tym razem w sobotę 7 kwietnia do Rzeszowa przyjedzie Małgorzata Kidawa-Błońska.

Małgorzata Kidawa-Błońska posłem jest nieprzerwanie od 2005 roku. Dwukrotnie była rzecznikiem rządu za kadencji premiera Donalda Tuska, a potem premier Ewy Kopacz. W obecnej kadencji parlamentu jest wicemarszałkiem Sejmu. 

Kidawa-Błońska w najbliższą sobotę będzie gościem Klubu Obywatelskiego w Rzeszowie, organizowanego przez podkarpackie struktury Platformy Obywatelskiej. Tematem spotkania będą prawa kobiet we współczesnej Polsce.

Klub Obywatelski z udziałem posłanki PO odbędzie się w hotelu Grein przy al. Rejtana 1. Moderatorem dyskusji będzie Zdzisław Gawlik, szef podkarpackiej PO. Początek spotkania o godz. 14:00. Wstęp bezpłatny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

9 KOMENTARZE

 1. Śmieszne są te POludki, w dodatku dziesiąty rok nic nie robią, jak rządzili nic, teraz nic, tylko o prezesach w kółko, klasa nierobów, całe życie chcą się bawić za nasze pieniądze.

 2. Won z tymi platfusami ,do Rzeszowa nie mają wstępu zasrani aferzyści. Tyle oddali , służyli obcemu państwu . Bruksela traktowała ich jako pomiatacze ,kukiełki a chwalili się że żyją w zgodzie . Teraz bruksela liczy się z Polską bo wiedzą że trzymają twardy dystans i nie dadzą sobie niczego narzucić.
  Także definitywny koniec PO powinien być zwieńczeniem męki obywateli kraju za to co robili przez 8 nieudolnych lat.

   • pasozytnicze antypolskie durne szmaty feministyczne sorosowe!!!- von do zdychającego jewrokolchozu niem. na zmywak!! Polska odzyje bez tych POlszewickich kurew !!!

 3. Przecież niemieckie pachołki z PO chcieli przyjmować pierwszym rzutem 100 tyś muzułmanów jak prosiła ich Merkel.

  Jeśli się czyta że w Niemczech na sylwestra masowe gwałty islamistów a potem słowa polityków z PO o prawach kobiet to tylko to drażni. Że nikt im nie powie że strzelają sobie w kolanka i to oba. Platforma powinna być zdelegalizowana. Przecież oni służą niemieckim interesom.

 4. Szkoda że nie przyjedzie z rudym z Sopotu byłym marszałkiem który zagwarantował bezkarność kolegom z KLD z Gdańska m.i.n Andrzej M.spółka Inwestor z o.o. któremu udało się uniknąć odpowiedzialności karnej za oszustwa,wyłudzenie 1 mln $ z spółki poligraficznej z Rzeszowa.

Comments are closed.