Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginione nastolatki: Diana Magnucka i Róża Mikołajewicz
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują dwie 14-latki z Rzeszowa – Dianę Magnucką i Różę Mikołajewicz. Policja podejrzewa, że dziewczyny uciekły z domów. 

Diana Magnucka i Róża Mikołajewicz są poszukiwane przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyny wyszły z domów w czwartek (10 czerwca) ok. 4:00 rano bez wiedzy rodziców. Dziewczyny zabrały ze sobą szare i czarne hulajnogi elektryczne. 14-latki zamierzały pojechać pociągiem do Bydgoszczy.

Dziewczyny do tej pory nie wróciły do domów, rodziny nie mają z nimi żadnego kontaktu. – Zakładamy, że nastolatki uciekły z domów – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, która w czwartek podała rysopis dziewczyn. 

Diana Magnucka ma 155 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała; blond włosy, długie, do pasa, oczy niebieskie, na zębach ma aparat ortodontyczny (góra i dół). Róża Mikołajewicz ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, oczy niebieskie, uzębienie pełne.  

Policja nie posiada informacji, jak dziewczyny mogą być ubrane.

Osoby, które widziały zaginione nastolatki, znają miejsce ich pobytu lub mają informacje, które mogą pomóc w ich odnalezieniu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KP Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34. 

Z policjantami można się kontaktować osobiście lub telefonicznie, nr 47 821 3839, z dyżurnym komisariatu – tel. 47 821 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie – tel. 47 821 3310 lub 112.

Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiona Diana Magnucka

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: