Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginione nastolatki: Diana Magnucka i Róża Mikołajewicz
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują dwie 14-latki z Rzeszowa – Dianę Magnucką i Różę Mikołajewicz. Policja podejrzewa, że dziewczyny uciekły z domów. 

Diana Magnucka i Róża Mikołajewicz są poszukiwane przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyny wyszły z domów w czwartek (10 czerwca) ok. 4:00 rano bez wiedzy rodziców. Dziewczyny zabrały ze sobą szare i czarne hulajnogi elektryczne. 14-latki zamierzały pojechać pociągiem do Bydgoszczy.

Dziewczyny do tej pory nie wróciły do domów, rodziny nie mają z nimi żadnego kontaktu. – Zakładamy, że nastolatki uciekły z domów – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, która w czwartek podała rysopis dziewczyn. 

Diana Magnucka ma 155 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała; blond włosy, długie, do pasa, oczy niebieskie, na zębach ma aparat ortodontyczny (góra i dół). Róża Mikołajewicz ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, oczy niebieskie, uzębienie pełne.  

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policja nie posiada informacji, jak dziewczyny mogą być ubrane.

Osoby, które widziały zaginione nastolatki, znają miejsce ich pobytu lub mają informacje, które mogą pomóc w ich odnalezieniu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KP Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34. 

Z policjantami można się kontaktować osobiście lub telefonicznie, nr 47 821 3839, z dyżurnym komisariatu – tel. 47 821 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie – tel. 47 821 3310 lub 112.

Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiona Diana Magnucka

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama