Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Występ Krystyny Giżowskiej – legendy polskiej estrady zakończy tegoroczny cykl „Senior w Mieście”. Koncert odbędzie się w sobotę (28 września) na rzeszowskich bulwarach podczas Potańcówki Miejskiej dla Seniorów. 

„Senior w Mieście” to wrześniowy cykl wydarzeń adresowany do wszystkich mieszkańców Rzeszowa powyżej 60. roku życia. Tegoroczną serię imprez zakończy Potańcówka Miejska
dla Seniorów, której finał stanowić będzie koncert Krystyny Giżowskiej – jednej z najbardziej znanych gwiazd polskiej estrady.

Krystyna Giżowska to legendarna polska piosenkarka znana szerszej publiczności z takich przebojów jak „Przeżyłam z Tobą tyle lat”, „Złote obrączki” oraz „Nie było Ciebie tyle lat”. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczęła w latach 70., odnosząc od tego czasu liczne sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach piosenki.

Giżowska była zdobywczynią II nagrody na Coupe d’Europe w Austrii w 1977 roku, I nagrody za interpretację piosenki do muzyki Chopina na Festiwalu Przebojów w NRD w 1978 roku, III nagrody i nagrody publiczności na Festiwalu Piosenki w Dreźnie w 1979 roku, Grand Prix na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Szwecji w 1981 roku oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Sopot w 1984 roku.

Potańcówka Miejska dla Seniorów z koncertem Krystyny Giżowskiej odbędzie się w sobotę
(28 września) na rzeszowskich bulwarach. Zabawa rozpocznie się o godzinie 17:00, natomiast występ piosenkarki zaplanowano na 20:00. Wstęp jest bezpłatny.

Poniżej Krystyna Giżowska zaprasza na sobotni koncert w Rzeszowie.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: