Fot. Materiały zespołu Lady Pank
Reklama

Prawdziwy koktajl muzycznych emocji i atrakcje dla wszystkich pokoleń słuchaczy – tak Estrada Rzeszowska zapowiada rzeszowskiego Sylwestra 2019.

Impreza sylwestrowa na Rynku rozpocznie się o godzinie 20:30. Już na samym początku publiczność rozkołysze znany nie tylko fanom muzyki reggae niepowtarzalny Mesajah. Następnie na scenie pojawi się gwiazda młodego pokolenia – charyzmatyczny Adamo RUDNIK, którego wszyscy doskonale kojarzą z głośnego hitu „Zawsze co celu!”.

Nowy Rok powitamy przy rockowych przebojach legendarnej grupy Lady Pank. – Wszyscy artyści zagrają w 100 procentach na żywo! – zapowiada Estrada Rzeszowska. Tradycyjnie, kilka minut przed północą, życzenia mieszkańcom Rzeszowa złoży prezydent miasta – Tadeusz Ferenc. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów.

Sylwestrowy koncert otworzy o 20:30 Mesajah – wokalista, autor tekstów, producent, kompozytor, jedna z ważniejszych postaci współczesnej polskiej muzyki reggae. Podczas imprezy sylwestrowej artysta wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy m.in. „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”.

Kolejną gwiazdą Sylwestra w Rzeszowie będzie niezwykły Adamo RUDNIK, który jest doskonale znany, jako gwiazda najlepszego przekazu. Nagrany przez RUDNIKa i jego kolegów singiel „Zawsze do celu” zdobył złotego krążka i otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”.

Dla Adamo to wciąż mało. Artysta szykuje się do wydania płyty z wybuchową mieszanką popu, ska, reggae, funky i oczywiście rapu, a że „Zmierza zawsze do celu”, to pewnie i tym razem go osiągnie. Utwory z nowej płyty Adamo RUDNIKa usłyszymy już podczas Sylwestra na rzeszowskim Rynku.

Kulminacją noworocznej imprezy będzie koncert legendarnej grupy Lady Pank – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Zespół nagrał około 30 płyt, na których znajdują się takie nieśmiertelne przeboje, jak: „Mniej niż zero”, „Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz”, które oczywiście usłyszymy na żywo podczas Sylwestra w Rzeszowie.

Ratusz na Sylwestra w tym roku wyda około 250 tys. zł.  

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: